Lezing Antea vitale grond

Ben jij benieuwd naar hoe we onze bodem gezond en veerkrachtig houden in tijden van klimaatverandering, intensieve landbouw en stedelijke ontwikkeling? Donderdag 22 mei om 15:00 uur organiseert Hallieu een inspirerende lezing over vitale grond in B2.11, gegeven door een expert van Antea Group!  

Tijdens deze lezing duiken we dieper in de wereld onder onze voeten. Wat maakt grond vitaal? Waarom is het zo belangrijk voor mens en milieu? En hoe draagt Antea hieraan bij in de praktijk?  

Antea laat zien hoe je bij kan dragen aan duurzame oplossingen in de praktijk – een mooie kans om je te oriënteren op mogelijke beroepsrichtingen binnen de milieukunde.  

Ik ga akkoord dat er foto's worden gemaakt die op de socials van Hallieu kunnen worden geplaatstt(vereist)

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.